Kalendář Českosaské Švýcarsko 2014

225 Kč

Popis: 

Kalendář je vyprodán!!!
 
 
Už celých dvanáct let, od svého založení v roce 2001, děláme v obecně prospěšné společnosti České Švýcarsko, co můžeme, abychom všemi prostředky sdělili co nejvíce lidem, že Českosaské Švýcarsko je jedním z nejkrásnějších koutů naší planety. Pochopitelně nejvíc toho o  zdejších krásách dokážou vypovědět fotografie, a  tak pořádáme výstavy doma i  v  zahraničí, vydáváme publikace, zásobujeme fotografiemi webové stránky a každý rok vydáváme fotografický nebo obrazový kalendář.
Letos jsme se rozhodli využít fenomén doby. Sociální sítě doslova přetékají fotografiemi z celého světa a  jsou mezi nimi i  ty z  Českosaského Švýcarska. Jedním z prvních fotografů, který je začal umisťovat na Facebook a Google+, je Martin Rak. Jeho snímky sklízejí nadšené reakce a lidé ze všech koutů světa díky nim zjišťují, že na severu Čech je místo, které stojí za to poznat.
Zbrusu nový kalendář je tedy sestaven z  nejúspěšnějších a  nejglosovanějších fotografií Martina Raka. Doufáme, že bude natolik inspirativní, že navzdory fenoménu virtuálního cestování přiměje mnohé z  vás nespokojit se s  obrazem a ponoukne vás vydat se na ta krásná místa osobně. Protože – a to nám můžete věřit – na vlastní oči je Českosaské Švýcarsko přeci jen nejkrásnější. Krásné toulání krajinou přeje Vaše České Švýcarsko, o. p. s.

Martin Rak se narodil v srpnu 1984 v Praze. Vystudoval informatiku na České zemědělské univerzitě. Nyní pracuje jako zástupce firmy Marmot pro ČR a Slovensko. Většinu svého volného času tráví v přírodě, zejména v Českém a Saském Švýcarsku. Byla to právě zdejší krajina, která se stala jeho první fotografickou inspirací. Fotografováním se vážněji zabývá od roku 2009. Svou tvorbu prezentuje na www.martinrak.cz

Náhled kalendáře: